Ondernemersontbijt vrijdag 20 november

Ondernemers zijn uitgenodigd voor het jaarlijkse ondernemersontbijt. Op vrijdag 20 november tijdens de Dag van de
Ondernemer ontmoeten ondernemers elkaar bij Familie Resort Molenwaard in Ottoland. Een ochtend vol inspiratie, ontmoeting en nieuwe kansen.

Inspirerende verhalen uit de regio

Het ondernemersontbijt vindt dit jaar plaats op het bekende vakantiepark van 
Michael van Hoorne. Als gastheer ontvangt hij de ondernemers. Hij vertelt over 
samenwerken, kansen zien en elkaar versterken. 

Ook Jan Boele verzorgt een inspirerende bijdrage. Hij neemt aanwezigen mee door 750 jaar Alblasserwaard. Met verhalen uit het verleden laat hij zien hoe de karakteristieke mentaliteit van de streek ondernemers vandaag de dag nog steeds inspireert.

Uniek kijkje achter de schermen

Naast een uitgebreid ontbijt is er volop ruimte om te netwerken. Ook maken 
deelnemers kennis met de nieuwe wethouder Economie.
Wie wil, kan deelnemen aan een exclusieve rondleiding over het park. Zo krijgen 
deelnemers een uniek kijkje achter de schermen van een van de bekendste recreatieve bestemmingen van de regio.

Wethouder Pieter Jacob Leenman: “Molenlanden heeft veel mooie bedrijven. Op 
deze dag bedanken we ondernemers voor hun inzet. Ook verbinden we ondernemers met elkaar onder het genot van een heerlijk ontbijt. Zo ontstaan nieuwe ideeën, samenwerkingen en kansen. Ondernemers die elkaar kennen, helpen elkaar sneller vooruit.”

Meer informatie en aanmelden

Ondernemers uit de regio zijn van harte welkom van 7.45 uur tot 10.30 uur bij 
Family Resort Molenwaard in Ottoland. Aanmelden kan tot en met 13 november. Voor het complete programma en aanmelden: Ondernemersontbijt.